Mobile banking już dostępny!

Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim serdecznie informuje, że udostępniliśmy dodatkowy sposób korzystania z bankowości internetowej -  BANKOWOŚĆ MOBILNA.

Wystarczy smartfon lub tablet aby móc korzystać w każdej chwili z Mobile Bankingu - mobilnego interfejsu I-Banku.

Stworzony w nowoczesnej technologii, działa na urządzeniach mobilnych niezależnie od stosowanego systemu operacyjnego (Android, iOS, Windows Phone).

Działa równolegle z tradycyjnym systemem I-Bank i pozwala wygodnie zarządzać rachunkiem.

Przeznaczony jest dla osób fizycznych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub rolniczą, gdzie autoryzacja dokonywana jest za pomocą kodów przesyłanych SMS bądź przy użyciu klucza.

Logowanie odbywa się przy pomocy dotychczasowego identyfikatora oraz hasła. Sposób autoryzacji na hasło SMS lub przy pomocy klucza sprzętowego zostaje na urządzeniu mobilnym zastąpiony przez autoryzację - Link SMS.

Po otwarciu wiadomości i kliknięciu linku znajdującego się w treści wiadomości wyświetlona zostanie nowa strona z treścią przelewu przekazanego do Banku. Należy ponownie zweryfikować jej poprawność, a następnie kliknąć przycisk Potwierdzam co spowoduje autoryzację (podpisanie).

Podstawowe funkcjonalności:

  • sprawdzanie sald rachunków, historii operacji
  • wykonywanie przelewów jednorazowych, w tym także do ZUS i US,
  • wykonywanie przelewów zdefiniowanych
  • sprawdzanie statusów przelewów
  • dodawanie kontrahentów do bazy
  • lokalizowanie najbliższych bankomatów

Aby aktywować Mobile Banking wystarczy po zalogowaniu do I-Banku w zakładce
Ustawienia > Parametry domyślne Dysponent > pokaż wprowadzić numer telefonu na który będą wysyłane sms-y z linkiem do akceptacji zleceń, operację potwierdź nr PIN/hasłem SMS.

Aby zalogować się do Mobile Bankingu na smartfonie lub tablecie należy otworzyć przeglądarkę internetową i wejść na Naszą stronę bs-aleksandrow.pl, następnie „Zaloguj się” i wybrać „I-bank Mobilny”

Kursy walut

Kursy walut2019-01-16 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1485
1 USD3.6381
1 CHF3.6514
1 GBP4.6691
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 3M - średnia 1,72
WIBOR 3M 1,70
WIBID 1M 1,44
WIBID 3M 1,52
Redyskonto Weksli NBP 1,75
więcej