Profil zaufany – moje ID

Miło nam poinformować, że Klienci naszego Banku  mają możliwość logowania się do profilu zaufanego.

Profil zaufany – moje ID – umożliwia zdalne potwierdzanie tożsamości za pomocą danych z bankowości internetowej. W kilku krokach, na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, pozwala osobie fizycznej - Klientowi Banku, szybko i bezpiecznie potwierdzić swoją tożsamość.
Co istotne dla bezpieczeństwa danych, Klient wyraża jasną zgodę na zakres i cel przekazywanych informacji.
Użytkownik profilu zaufanego może korzystać z usług świadczonych online zarówno przez dostawców komercyjnych, jak i administrację publiczną. Jest to dostęp do oferty świadczonej przez przedsiębiorstwa z różnych branż, m.in. dostawców mediów, usług medycznych czy ubezpieczeniowych, jak i szerokiego spektrum spraw urzędowych, obejmujących np.: zdalne złożenie wniosku o dowód, wyrejestrowanie pojazdu, uzyskanie odpisu aktu stanu cywilnego, poinformowanie urzędu o urodzeniu dziecka czy podpisywanie innych dokumentów urzędowych. Za pośrednictwem profilu zaufanego można również zawnioskować o bon turystyczny.

Aby założyć profil zaufany należy wejść na stronę profilu zaufanego, wybrać opcję założenia profilu za pomocą bankowości internetowej, wybrać nasz Bank, a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

Zachęcamy do korzystania z profilu zaufanego.

AKTUALNOŚCI

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 3M (aktualizowany rocznie) 0,27
WIBOR 3M  (aktualizowany kwartalnie) 0,58
WIBOR 3M (aktualizowany kwartalnie dla umów kredytów hipotecznych zaw. od 18.05.2020 r.)  0,27
WIBID 1M

0,04

WIBID 3M 0,38
Redyskonto Weksli NBP 0,11

 

KURSY WALUT

2020-09-17
Obowiązuje od godziny 08:00
USD 3.7526
EUR 4.4528
CHF 4.1373
GBP 4.8447